Folyamatosan fogadok jelentkezéseket a csapatba, ha érdekel az esküvő dekorálás világa. Diákok is jelentkezhetnek. Mielőtt jelentkezel, kérlek nézd át a referenciáinkat és győződj meg róla, hogy azonosulsz-e , tetszik-e a stílus amit a munkánk képvisel.

  • rendelkezel szépérzékkel, jó a kézügyességed
  • optimista, “can do” hozzáállásod van
  • rugalmas vagy
  • nem jelent problémát a több órás fizikai munka, pakolás hidegben, melegben, esőben
  • precízen és gyorsan dolgozol önállóan is
  • szeretsz csapatban dolgozni
  • nem jelent problémát az ad-hoc feladatok elvégzése
  • Van B kategóriás jogosítványod és autód (előny, de nem feltétel)

FELADATOK

  • Általában reggel (8-9) kezdünk és du (3-5) végzünk, erre az utazást is érdemes rászámolni.
  • Alkalmi munka, tehát egy héten legfeljebb  egy-két  nap (önkéntes alapon) jellemzően szombaton, de előfordulhatnak pénteki vagy vasárnapi napok is
  • Esküvői dekoráció kihelyezése, bepakolása és ehhez kapcsolódó feladatok

Kérlek írd le pár szóban, hogy miért is szeretnél jelentkezni, dekoráltál-e már esetleg esküvőt, volt-e már rendezvény vagy egyéb dekorral tapasztalatod.

Copy link
Powered by Social Snap